Přejít k hlavnímu obsahu

Škola on lineStrava czkontakt: 518 366 529
info@zsdubnany.cz

Sofinka Biegunová ze 2.B slaví úspěch na Mistrovství světa v Chorvatsku!

Sofie Biegunová, talentovaná žákyně závodní gymnastiky a fitness, se věnuje tomuto sportu již od útlého věku. Své první gymnastické kroky podnikla už ve čtyřech letech, a od té doby se její vášeň a talent rozvíjely pod vedením skvělých trenérek.

Před rokem přestoupila do klubu All Stars v Lužicích, kde našla skvělý tým a výjimečný kolektiv dívek, které se navzájem podporují. Tento přátelský a motivační týmový duch byl pro Sofinku důležitým základem jejího úspěchu.

Její mimořádné výsledky vyvrcholily letos v červnu na závodech v Košicích, kde se nominovala na Mistrovství světa v Chorvatsku. Tento významný závod, který se konal ve městě Novalja, trval tři dny. Sofinka závodila ve středu 25. září 2024 v kategorii Fit Kids A Solo girls 4, kde soutěžila s talentovanými Italkami.

Její výkon byl fantastický a přinesl jí nádherné 2. místo, což znamená stříbrnou medaili! Pro Sofinku a její rodinu to byl dojemný okamžik, který vyvolal slzy radosti a hrdosti. Tento úspěch je vrcholem její gymnastické kariéry dosud, ale její vášeň a odhodlání napovídají, že to zdaleka není konec.

Gratulujeme Sofince k tomuto mimořádnému výsledku a přejeme jí hodně štěstí do budoucna!

Program Globe Ovoce a zelenina do škol Badatele.cz proskoly.czlogo krtek interreglesveskoledoucovanilogoopjaklogo2