Krajské kolo v basketbalu v hale Rosnička v Brně

V úterý 28. 5 . 2024 se výběr děvčat z naší školy zúčastnil Krajského kola v basketbalu v hale Rosnička v Brně. Celkem se turnaje zúčastnilo pět týmů. Náš tým Black Cats porazil silné týmy ZŠ Tišnov 32 : 0, ZŠ Lanžhot 28 : 13, Gymnázium Vyškov 27 : 19. Nad naše síly bylo pouze družstvo ZŠ Sirotkova Brno, se kterým naše skvělá děvčata prohrála 16 : 29 a celkově obsadila druhou příčku. Vedení školy děkuje jak spolehlivému kouči Luboši Fridrichovi, tak paní Martině Todtové a celému realizačnímu týmu za vzornou reprezentaci školy a potažmo celého města.

Naši školu reprezentovaly:

Moščáková Klára, Todtová Martina, Kratochvílová Karolína, Dohnálková Eliška, Dudová Natálie, Šindarová Sára, Šindarová Stella, Göndörová Anna, Ďurníková Gábina, Rajnošková Anežka

Gratulujeme!!