Žáci z 2.B a 2.C se zapojili do celorepublikové úklidové akce 72 hodin

Naši žáci ze tříd 2.B a 2.C se letos aktivně zapojili do celorepublikové úklidové akce 72 hodin, která probíhá po celé České republice s cílem zlepšit naše životní prostředí. Děti s nadšením uklízely Stezku Zbojníka Ilčíka, cyklostezku a okolí školy, kde sesbíraly spoustu odpadků a přispěly k čistšímu a hezčímu prostředí pro všechny.

Během akce se děti nejenom naučily, jak důležité je pečovat o přírodu, ale také si užily den plný zábavy, spolupráce a dobrého pocitu z dobře vykonané práce. Díky jejich snaze jsou nyní tato místa o poznání krásnější a bezpečnější pro všechny obyvatele i návštěvníky Dubňan.

Těšíme se na další ročník a doufáme, že se nám podaří inspirovat ještě více lidí, aby se připojili a společně s námi udělali svět lepším místem!