Okresní kolo v basketbalu - Kyjov

Ve čtvrtek 16. 5 . 2024 se výběr děvčat z naší školy zúčastnila Okresního kola v basketbalu v Kyjově. Celkem se do soutěže přihlásilo šest týmů. V základní skupině porazila naše děvčata ZŠ Kyjov Komenského 35 : 11 a ZŠ Veselí nad Moravou 45 : 0. Ve finále si děvčata s přehledem poradila se ZŠ Kyjov Joklíka 50 : 19,  celý turnaj holky vyhrály a postoupily do krajského kola.  Krajské kolo se hraje v úterý 28. 5. 2024 v Brně Žabovřeskách. Děkujeme kouči Luboši Fridrichovi a paní Martině Todtové za pomoc při zabezpečení okresního kola a skvělý realizační tým.

Naši školu reprezentovaly:

Moščáková Klára, Todtová Martina, Kratochvílová Karolína, Dohnálková Eliška, Dudová Natálie, Šindarová Sára, Šindarová Stella, Göndörová Anna, Ďurníková Gábina

Gratulujeme!!!