Cyklovýlet Milotice 5.A

V úterý 18.6.2024 se vydala třída 5.A spolu s třídní učitelkou, asistentkou a dalšími dospělými z řad rodičů a učitelů na cyklovýlet do Milotic. Ranní cesta po cyklostezce byla velmi příjemná, všichni byli natěšeni a plní síly. Po příjezdu jsme si dali volno na svačinu a zmrzlinu. Po té jsme absolvovali zajímavou prohlídku zámku, kde na nás měl pan průvodce připravených několik hádanek souvisejících se životem na zámku. A po prohlídce zámku následovala procházka parkem, která nám skončila v restauraci na oběd a občerstvení. V poledne se ani nechtělo zpět, protože slunce začalo velice pálit. I přes velmi teplé počasí jsme zvládli cestu domů, jenom jsme se vrátili hodně unavení., Co je ovšem důležitější, velmi spokojení.