72 hodin: Celorepubliková úklidová akce

Opět našim žákům nebylo jedno, jak vypadá okolí školy a tak se  10. a 11. října, pustili do sbírání odpadků, plastů a papírků kolem hracího centra, sportovního areálu, lesního hřiště, cyklostezky a lesního paloučku.  Bohužel nám nepřálo počasí. Přesto naši žáci ve čtvrtek a v pátek okolí školy vzorně uklidili.  Děkujeme především žákům 2. B, 2.C přípravné třídy, 5. B, 5. C, 6. A, 6. B, 7. C a 8. C.

Nejvíce nepořádku jsme objevili na lesním hřišti, v akátovém lesíku a v okolí zastávky- směr Hodonín. Děkujeme pořadateli České radě dětí a mládeže v Praze, za milé pořadatelské tričko, pytle a rukavice.