Základní škola Dubňany
_MAIN _SUBMITNEWS _LINKS _DOWNLOADS About Us

Menu


Adresa

Základní škola Dubňany
příspěvková organizace
Hodonínská 925
696 03 Dubňany
IČO: 65268237

tel: 518 366 485
- I. stupeň
tel: 518 366 529
- II. stupeň

fax.: 518 364 432

email:

skoladubnany@seznam.cz


č.ú.: 12337671/0100

úřední hodiny podatelny:
Po-Pá 7.00 - 15.00 hod

ID datové schránky:
8sxmk25

kde nás najdete

Galerie - náhodný obrázek

72_hodin_15_010.jpg
72_hodin_15_010 ...


Vstup do fotogalerie


  

Fotogalerie ZŠ Dubňany

Online fotoalbum

Main Page :: Slideshow :: Přihlásit
Nejprohlíženější :: Nejnovější obrázky :: Nejlépe hodnocené :: Poslední komentáře :: Oblíbené
Vyhledávání ::


Výstava Malenovice 2008


Výstava Malenovice 2008

V rámci fotografického projektu „ Dřevo v životě člověka “ navštívilo 14 žáků naší školy dne 16. 4. 2008 výstavu „Dřevo, proutí, sláma v rukodělné výrobě“ v Malenovicích a rovněž tak zdejší hrad. Přes nepřízeň počasí se akce vydařila a žáci nafotili přes 300 fotografií, z nichž bylo velmi těžké vybrat nejzdařilejší a určitě ve výběru který Vám přinášíme některé chybí. Určitě se ale neztratí, protože se tomuto tématu budou žáci věnovat dlouhodoběji. A určitě přijdeme i s novými nápady na obohacení výuky.

49 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

Dopravní den


Dopravní den

Dne 9. května 2008 se uskutečnil na ZŠ Dubňany II. ročník dopravního dne. Žáci čtvrtých až devátých tříd soutěžili ve znalostech pravidel silničního provozu, zdravovědě a jízdě zručnosti. Zároveň vyhledávali informace z oboru dopravy na internetu, prohlíželi si CD prezentace z minulých akcí školy či video o chování se za mimořádných situací. Rovněž připravovali pomůcky na toto téma pro zkvalitnění výuky v příštích letech.

20 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

Exkurze 9.ročníku do Dukovan


Exkurze 9.ročníku do Dukovan

V úterý 29. 4. 2008 uspořádala naše škola každoroční exkurzi do Brna a do Dukovan. Celkem 47 vycházejících žáků odjíždělo v půl osmé ráno do Brna, kde navštívili Technické muzeum. Zde se seznámili s historií dorozumívací techniky od úplného počátku v podobě bubnů, přes telegraf, rádio, vysílačky, televizi, až po internet. V druhé části pronikli deváťáci do tajů parních motorů. Odpoledne, po hodinovém přesunu, jsme se ocitli před jadernou elektrárnou v Dukovanech a o půl druhé jsme absolvovali exkurzi ve zdejším informačním centru. Na zmenšených modelech jsme pochopili základní princip výroby elektrické energie v jaderných elektrárnách. Tím jsme také zahájili dvoudenní projekt výroba elektrické energie, který jsme druhý den zakončili prohlídkou sluneční elektrárny v Dubňanech. Počasí nám přálo, tak jsme o půl šesté zdárně a s úsměvem na rtech vystoupili v Dubňanech z autobusu.

42 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

Exkurze 6.ročníku do Brna


Exkurze 6.ročníku do Brna

Mezi cíle základního vzdělávání patří utváření a postupné rozvíjení klíčových kompetencí žáků- dovedností, znalostí a postojů. Proto nabízíme žákům situace blízké životu a praktickému jednání. Na tyto aspekty byla zaměřena exkurze do Brna, které se zúčastnili v dubnu žáci 6. ročníku.

16 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

Coca-cola cup 2008


Coca-cola cup 2008

V úterý 15.4.2008 odehrála naše škola další ročník fotbalového turnaje nazvaného Coca cola cup. Bohužel hned první zápas jsme narazili na nejtěžšího soupeře - Mutěnice. Nesoustředěnost a individuální chyby rozhodly o naší prohře 2:3, která nás bohužel stála postup. Další soupeře jsme lehce porazili (Milotice 4:0 a Klobouky 3:0), což znamenalo naše celkové druhé místo. Hold po úspěšných letech přišel půst, který snad nebude mít dlouhého trvání. Sportu zdar a fotbalu zvlášť!

7 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

Den Země 08


Den Země 08

Ve středu 30.4.2008 se uskutečnil na naší škole tradiční Den Země. Tento projekt již začal ve čtvrtek a v pátek 24. a 25. 4. sběrovou akcí, do které se kromě žáků zapojili také učitelé. Kromě novinového papíru žáci vázali také staré výtvarné práce a staré vyřazené učebnice. Celkem se nasbíralo kolem 8 tun papíru. Výtěžek z této akce bude věnován ZOO koutku Hodonín. Ve středu pak žáci 6. ročníku navštívili sběrný dvůr, 7. ročníky absolvovaly přednášku firmy Hanák o ekologických výrobcích, 8.ročníky si prohlídly dubňanskou čističku odpadních vod a deváťáci navázali na úterní prohlídku jaderné elektrárny v Dukovanech prohlídkou sluneční elektrárny Sluneta v Dubňanech. Z těchto akcí udělali žáci na konci Dne Země výstup v podobě plakátu či modelu, který si vystavili ve třídě. Třídy navštívily DVD učebnu, kde shlédly ekologický dokumentární film. Částí dopoledního programu byl také úklid kolem školy.

41 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

Finále okresního kola florbalu - mladších žáků 08


Finále okresního kola florbalu - mladších žáků  08

Pár fotek z vítězného tažení za 1. místem v okrese...

9 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

Úřad práce Hodonín


Úřad práce Hodonín

Před jarními prázdninami navštívili žáci 8. ročníku Informační a poradenské středisko pro volbu povolání na Úřadu práce v Hodoníně. Zúčastnili se besedy k volbě svého prvního povolání, měli možnost vyhledat si údaje o středních školách, vyzkoušeli si počítačový program pro testování profesních zájmů a shlédli krátký videofilm o jednotlivých profesích. Exkurze přispěla k jejich lepší orientaci v této problematice a věříme, že jejich volba v příštím roce bude ta správná. Součástí této akce byla prohlídka expozic Masarykova muzea Na Zámečku měli možnost shlédnou t výstavu Život na tvrzi, na hradě o životě šlechty. Bohatý obrazový materiál doplňovaly originály a repliky šatů, zbraní a předmětů domácí potřeby. Výstavní sál na Národní třídě nabídl dvě výstavy. Člověk nepřítel a samaritán – přinesl dvojí pohled na válečné konflikty, k nimž patří válečná zranění a způsoby jejich léčby. Hodonín v minulých staletích – ukazuje průřez historickým vývojem města. Žáci měli možnost vyzkoušet si psaní husím brkem a ražení pečetidlem.

10 obrázků, poslední přidán Srpen 01, 2008

11 Galerií na 2 stránkách 1


Powered by Coppermine for Php-Nuke v1.3.1c
    A Nuke Community Team Project

Provozováno pomocí United-Nuke. Copyright © ZŠ Dubňany.